Success stories

Poznaj naszych klientów i ich historie sukcesu

Od 2001 roku mamy przyjemność pracować dla wielu znaczących firm z Polski i Europy. Produkujemy i utrzymujemy dla nich gotowe rozwiązania programistyczne, które pomagają w prowadzeniu podstawowej działalności biznesowej, takiej jak zbieranie zamówień, obsługa klienta, programy lojalnościowe, przetwarzanie baz danych, dostawy i wsparcie procesów logistycznych. Zapoznaj się z wybranymi projektami, które zrealizowaliśmy oraz firmami, dla których pracujemy.

Success_stories_Testy obciążeniowe platformy Medicover Benefits

W celu optymalizacji systemu pod kątem rosnącej popularności, przeprowadziliśmy serię testów obciążeniowych. Ich zadaniem było ujawnienie wąskich gardeł i elementów o najniższej sprawności.

Od papierowych umów do przelewu na kliknięcie - zmiany w IKE i IKZE od Nationale Nederlanden

Nationale Nederlanden to klient, z którym współpracujemy już od ponad dekady. Najnowszy projekt dostarczył nowoczesne rozwiązania związane z bankowością elektroniczną, które ułatwiają założenie i prowadzenie konta emerytalnego IKE/IKZE.

Moduł grywalizacji dla platformy benefitowej Medicover

Dzięki naszemu wsparciu platforma Benefit Systems została wzbogacona o moduł z quizami i grami, dzięki którym pracodawcy mogą przeprowadzić niezbędne szkolenia wśród pracowników w atrakcyjny i angażujący sposób.

Kioski Burger King

Po sukcesie kiosków KFC inna duża marka zdecydowała się zatrudnić nas do stworzenia i utrzymania oprogramowania dla kiosków.

KFC kioski w restauracjach

Dedykowana aplikacja, która zasila kioski samoobsługowe w jednej z najbardziej znanych sieci restauracji na świecie.

DHL 24 portal internetowy dla kompleksowej obsługi klienta

Portal internetowy, służący jako główny punkt kontaktu dla większości klientów indywidualnych i korporacyjnych DHL Parcel w Polsce

Aplikacja Starbucks CEE

Dostosowana do potrzeb klienta aplikacja internetowa i mobilna, obsługująca "program lojalnościowy Starbucks" z całą gamą ofert specjalnych i nagród.

DHL Express OSO

Prosta, ale skuteczna witryna zakupowa zaprojektowana, aby ułatwić kluczowym klientom interakcje z usługami logistycznymi DHL, zawsze zapewniając im niezbędne wsparcie w zakresie pakowania, obejmująca 20 krajów.

Aplikacja Medicover Benefits

Platforma Medicover Benefits pomaga firmom lepiej zadbać o swoich pracowników, zapewniając im bogaty i zróżnicowany wachlarz świadczeń, unikając tym samym obciążeń związanych z negocjacjami z różnymi partnerami benefitowymi.

Platforma zamówień internetowych Pizza Hut i KFC

Dzięki rozbudowanej bazie interfejsów API i integracji z innymi elementami ekosystemu zamawiania jedzenia, jest to prawdziwy scyzoryk, obsługujący zamówienia online dla różnych marek, krajów i platform lojalnościowych.

DHL Parcel Shop Manager

Aplikacja, która włącza sklepy Żabka, a także wiele innych marek zakupowych, takich jak Relay, Inmedio, 1 Minute czy Freshmarket, do sieci dostaw DHL.

Integracja Oracle Micros RES z zewnętrznym systemem lojalnościowym dla Costa Coffee

Aplikacja umożliwiająca systemowi lojalnościowemu innej firmy wymianę danych z systemem Micros POS w czasie rzeczywistym, dzięki czemu pracownicy kawiarni mają dostęp do danych klienta zapisanych w aplikacji systemu lojalnościowego.

Integracja aplikacji Starbucks z czeskim Urzędem Skarbowym

Od 2016 roku w Republice Czeskiej realizowany jest projekt elektronicznej rejestracji sprzedaży. Jest to zaawansowany system komunikacji online pomiędzy przedsiębiorcami a Urzędem Finansowym.  Nasz klient, firma Amrest powierzyła nam zadanie integracji aplikacji Starbucks z czeskim Urzędem Skarbowym zgodnie z nowymi wymogami.

DHLItNow dla DHL UK

DHLItNow dla DHL UK, który umożliwia klientom nieposiadającym konta wysyłanie paczek krajowych i międzynarodowych.  Wspiera użytkowników w całym procesie: od wyceny przesyłki, poprzez wydrukowanie niezbędnych dokumentów, takich jak listy przewozowe, odprawy celne i faktury, aż po zamówienie kuriera. Klient może również zapłacić online za przesyłkę.