Aplikacja Medicover Benefits

Narzędzie online dla działów kadr do zarządzania świadczeniami pracowniczymi

Platforma Medicover Benefits pomaga firmom lepiej zadbać o swoich pracowników, zapewniając im bogaty i zróżnicowany wachlarz świadczeń, unikając tym samym obciążeń związanych z negocjacjami z różnymi partnerami benefitowymi. Każda firma korzystająca z Medicover Benefits może błyskawicznie stworzyć internetowe centrum z wieloma atrakcyjnymi ofertami, zsynchronizować je ze swoją platformą HR, doładować konta pracowników punktami bonusowymi, a następnie zaprosić ich do wybierania swoich ulubionych rzeczy.

Medicover Benefits pośredniczy między firmami poszukującymi programu benefitów dla swoich pracowników a różnymi firmami rozrywkowymi, zdrowotnymi, podróżniczymi i zakupowymi. Platforma zawiera sprzedawców biletów, dostawców bonów sportowych, dostawców usług medycznych i wielu innych partnerów.

Zakres projektu

Proces biznesowy uruchamiany jest przez administratora Medicover, który tworzy dedykowaną platformę klienta. Następnie dział HR klienta wgrywa bazę danych swoich pracowników i udostępnia im platformę. Konta pracowników są cyklicznie doładowywane przez pracodawcę nowymi bonusami. Punkty mogą być wymieniane na zniżki na zakupy, bony sportowe, itp.
Aplikacja integruje się z wieloma partnerami na rynku. Wrzucają oni swoje bazy produktów i usług na platformę Medicover Benefits. Końcowy użytkownik platformy - pracownik - może przeglądać oferty i kupować produkty płacąc swoimi punktami bonusowymi.
 

Wdrożenie

Dołączyliśmy do istniejącego już projektu po 2 miesięcznym okresie adaptacji, aby wzmocnić wewnętrzny zespół programistów Medicover Benefits i zwiększyć tempo rozwoju platformy.

Rozwój 

Pracowaliśmy nad ogólnym rozwojem funkcji aplikacji oraz optymalizacją jej szybkości i ogólnej wydajności.

Integracja 

Pracowaliśmy również nad wieloma integracjami z zewnętrznymi platformami, takimi jak Ebilet, Triverna czy ABC Kids. Mechanizmy integracyjne różnią się w zależności od partnera.

Nowe funkcje

Każdego roku dodajemy do platformy około 100-120 nowych funkcji, od szybkich usprawnień po zupełnie nowe funkcjonalności.
 

Medicover

Zespół 3e zawsze analizuje kilka wariantów projektu, zanim wybierze optymalny, który jest później rozwijany. Zawsze są bardzo dobrze przygotowani do spotkań i wykazują wysoki poziom zrozumienia naszych wymagań i ograniczeń rynkowych.

Paweł Skrodzki

Dyrektor Sprzedaży w Medicover Benefits