Usługi, które wykonujemy

Zbudowaliśmy naszą reputację jako dostawca wysokiej jakości, bezpiecznych i stabilnych rozwiązań programowych, które stają się podstawą wielu odnoszących sukcesy firm

Oprogramowanie na zamówienie

Oprogramowanie na zamówienie dla średnich i dużych firm, wspierające podstawowe procesy biznesowe, takie jak obsługa klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień, obsługa call center, płatności i fiskalizacja oraz wiele innych.

Systemy SaaS

Dostosowane do potrzeb i zbudowane z gotowych komponentów, gotowe do wdrożenia. Najlepszy sposób na szybkie wdrożenie sprawdzonych i wydajnych rozwiązań programistycznych.

Integracje

Bezpośrednie, a nawet skomplikowane integracje z istniejącymi systemami. Wiele branż wymaga integracji z innymi systemami i rozwoju nowych funkcji. I tu właśnie wkraczamy my.

Usługi serwisowe

Kompleksowe usługi utrzymania systemów, które obejmują: wsparcie powdrożeniowe, nadzór techniczny z gwarantowanymi czasami napraw (SLA), a także niestandardowe rozwiązania w zakresie hostingu i administracji serwerami, wirtualizacji serwerów oraz cloud computing.