Indywidualne oprogramowanie

Dostarczamy wysokiej klasy, bezpieczne i stabilne aplikacje, które są wystarczająco niezawodne, aby utrzymać rozległe, wielomilionowe przedsięwzięcia biznesowe działające i rozwijające się przez lata.

Tworzymy oprogramowanie biznesowe dostosowane do potrzeb klienta

Rozwiązania software'owe 3e Software House są zawsze dostosowane do specyficznych celów i potrzeb Twojej firmy . Wizję produktu kreślimy w trakcie serii rozbudowanych i wystandaryzowanych warsztatów konsultacyjnych, uwzględniając wymagania biznesowe i kulturę organizacyjną danej firmy. Następnie tworzymy solidną dokumentację , dzięki której projekt jest dobrze zdefiniowany i przewidywalny, a Ty zachowujesz pełną kontrolę nad procesem rozwoju.


Piszemy i utrzymujemy rozwiązania programowe, które pomagają w prowadzeniu podstawowych działań, takich jak zbieranie i przetwarzanie zamówień , obsługa klienta, programy lojalnościowe, rozbudowane przetwarzanie baz danych, dostawy i wsparcie procesów logistycznych . Wśród licznych klientów, którzy przez lata zaufali jakości naszych usług, są polskie i europejskie oddziały dużych międzynarodowych firm.


Realizowaliśmy wiele projektów dla międzynarodowego giganta logistycznego DHL, AmRest - największego niezależnego operatora restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej zarządzającego europejskimi oddziałami takich marek jak Pizza Hut, KFC czy Starbucks oraz jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowych - Nationale Nederlanden.

Nasze główne obszary specjalizacji to:

⦁    systemy przetwarzania zamówień , takie jak nasza wielofunkcyjna aplikacja do składania zamówień internetowych , obsługująca wiele kanałów zamawiania dla różnych marek restauracji AmRest,
⦁    platformy transakcyjne ze zintegrowanymi procesami płatności i fiskalizacji.
⦁    aplikacje do obsługi klienta , takie jak portal internetowy DHL24, który stanowi główny punkt kontaktu dla większości klientów indywidualnych i korporacyjnych DHL Parcel w Polsce,
⦁    wsparcie call center i CRM - dostępne w różnych systemach 3e, w tym na stronie programu emerytalnego Nationale Nederlanden,
⦁    programy lojalnościowe, benefitowe i nagrodowe , takie jak aplikacje obsługujące program "Starbucks Rewards", "My Pizza Hut" - platformę lojalnościową i Medicover Benefits.

Chcesz wiedzieć więcej o eCommerce i Quick commerce?

Dlaczego warto z nami współpracować?

Najnowocześniejsze technologie

Podczas fazy zbierania wymagań wkładamy znaczny wysiłek w pomoc w wyborze najbardziej odpowiedniej technologii, aby zapewnić optymalną wydajność i skalowalność w ramach budżetu i ram czasowych. Wybieramy z szerokiej gamy języków i środowisk, począwszy od modnych technologii, takich jak Node.js , które umożliwiają tworzenie ultraszybkich, szybko produkowanych prototypów, poprzez PHP wykorzystywane w mniejszych projektach i serwisach contentowych, aż po potężne i uniwersalne rozwiązania korporacyjne oparte o Java/Spring . Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu wysoce wydajnych GUI w React.js , aplikacji mobilnych opartych na React Native i wiele, wiele więcej.

Najwyższa jakość, stabilność i bezpieczeństwo

Profil potrzeb naszych klientów w zakresie jakości i bezpieczeństwa jest jednym z naszych głównych priorytetów.  Nasze aplikacje działają przez lata bez żadnych nieplanowanych przestojów i przechodzą wiele zewnętrznych audytów. Proces zapewniania jakości rozpoczynamy od analizy biznesowej projektu, kiedy to planujemy przyszłe scenariusze testowe, a następnie jakość pozostaje naszym priorytetem na wszystkich etapach kodowania, testów automatycznych i manualnych. Hostujemy Twoją aplikację w bardzo bezpiecznych klastrach danych, pod czujnym okiem naszego zespołu specjalistów ds. utrzymania.

Success stories naszych klientów

DHL 24 portal internetowy do kompleksowej obsługi klienta

3e zarządza rozbudowanym portalem obsługi klienta, służącym jako główny punkt kontaktu dla większości klientów indywidualnych i korporacyjnych DHL Parcel w Polsce. 

Aplikacja KFC dla kiosku samoobsługowego 

Dedykowana aplikacja obsługująca kioski samoobsługowe w jednej z najbardziej znanych sieci restauracji na świecie. 

Starbucks App wielokanałowy hub dla miłośników kawy

Aplikacja internetowa i mobilna na zamówienie, obejmująca "program lojalnościowy Starbucks" wraz z całą gamą ofert specjalnych i nagród.

Medicover Benefits - narzędzie do zarządzania benefitami

Platforma Medicover Benefits pomaga firmom lepiej zadbać o swoich pracowników, zapewniając im bogaty i zróżnicowany wachlarz świadczeń.