Integracja i rozwój środowiska biznesowego

Bezpośrednie i efektywne rozwiązania, aby zrobić więcej

Rozwój i integracja rozległych, wieloplatformowych środowisk oprogramowania biznesowego to jeden z naszych głównych obszarów specjalizacji. Stoimy na stanowisku, że w większości przypadków, gdy potrzebne są nowe funkcje i dodatki do starszych aplikacji, nie ma potrzeby wymieniać ich na nowe, kompleksowe rozwiązania. Znacznie prostszym i tańszym rozwiązaniem jest tworzenie nowych mikroserwisów lub nawet większych aplikacji i płynne integrowanie ich z istniejącymi fragmentami oprogramowania. Rozwiązanie takie wymaga zazwyczaj znacznie mniej czasu i pieniędzy, a jego wdrożenie jest proste i nie wymaga zakłócania codziennych procesów biznesowych.

Chętnie pomożemy na każdym etapie rozwoju oprogramowania w Państwa firmie, niezależnie od tego, czy istnieje ono od dziesięcioleci, czy zostało zbudowane dopiero kilka lat temu. Oceniamy Wasze specyficzne potrzeby w zakresie nowych funkcji, dodatków i rozszerzeń. Następnie analizujemy istniejące komponenty waszego systemu, takie jak aplikacje, bazy danych oraz interfejsy użytkownika zarówno frontend jak i backoffice.

Co z tego będziesz miał?

Ogromne doświadczenie
Od 2001 roku 3e Software House zaangażowało się w kilkadziesiąt projektów rozwoju i integracji oprogramowania biznesowego. Zintegrowaliśmy skomplikowane procesy logistyczne dla takich firm jak DHL Parcel, gdzie zasilamy wielofunkcyjny portal obsługi klienta z rozbudowaną siecią punktów odbioru paczek, dużą ilością API dla klientów korporacyjnych, a także wewnętrznymi aplikacjami firm.

Nasze doświadczenie obejmuje wiele integracji internetowych i mobilnych GUI .

Zapewniamy integracje z usługami płatniczymi i fiskalnymi, systemami informacji geograficznej, aplikacjami call center i wieloma innymi. Nasze główne projekty integracyjne to te obejmujące aplikacje Oracle Micros. Jest to popularny system zarządzania firmą HORECA, który jesteśmy w stanie rozbudować na wiele sposobów, m.in. o zewnętrzną warstwę prezentacji menu , tworzenie i integrację internetowych i mobilnych interfejsów do zamawiania jedzenia , usługi geolokalizacyjne , platformy lojalnościowe i wiele innych. Posiadamy również głęboką wiedzę na temat wewnętrznych modeli menu Micros oraz wewnętrznych skryptów.

Rozwój i integracja platformy Oracle Micros

POS/EPOS Micros (przejęte przez Oracle w 2015 r.) szumiały pod biurkami w restauracjach i hotelach od dziesięcioleci. Jednak postępująca cyfrowa transformacja branży gastronomicznej i hotelarskiej wymaga integracji z innymi systemami oraz rozwoju nowych funkcji. I tu właśnie wkraczamy my.

Dokonaliśmy już następujących rozszerzeń:

  • interfejsy zamówień internetowych i mobilnych
  • kioski do zamawiania w sklepie
  • prezentacja menu online i w sklepie
  • programy lojalnościowe
  • zarządzanie dostawami żywności i ich monitorowanie
  • płatności online i fiskalizacja
  • wiele więcej

Możemy to zintegrować

API RES POS
Posiadamy dogłębną wiedzę na temat aplikacji, jej interfejsów i API. Znamy prawie wszystko w temacie RES POS API - to SOAP-owe API jest główną furtką do dotarcia z zewnątrz do serwera restauracji. Na przykład, jest to aplikacja do zamawiania przez internet/mobile, która wysyła szczegóły zamówienia prosto do systemu restauracji.


Gniazdo PMS/SIM
To API jest używane w każdym stanowisku POS (point of sales). Stanowiska wykorzystujące POS3700 lub podobne oprogramowanie mogą za jego pośrednictwem komunikować się z różnymi aplikacjami zewnętrznymi, np. z systemem lojalnościowym, aby sprawdzić ocenę klienta i obliczyć jego indywidualny rabat, lub z systemem dostawczym, aby skierować do niego kierowcę.

Menedżer Przedsiębiorstw Micros
Trzecim sposobem komunikacji z ekosystemem Microsa jest dostęp do jego głównej siedziby. Enterprise Manager przechowuje dane główne o menu i cennikach całej sieci i może być wykorzystywany do przygotowywania menu internetowych i mobilnych, wstępnego obliczania wartości zamówień i wielu innych.

Możemy to zaprogramować

Integracja jest ważna, ale jest bezużyteczna, jeśli nie rozumiesz wewnętrznego funkcjonowania aplikacji. Jesteśmy jedynymi, którzy znają wewnętrzne nitty-gritty Microsa, jak również jego API.

Znamy moduły Micros
Rozumiemy, jak Micros definiuje produkty. Dowiedzieliśmy się, jak działają, począwszy od prostych produktów, takich jak butelka Coli, poprzez różne dania typu combo, ich skład, ceny, aż po najbardziej skomplikowaną z nich - pizzę. Możemy ulepszyć modele Microsa, tzn. dodać obrazek i stworzyć interfejsy oparte na modelu. Dzięki tej wiedzy możemy wstawiać i wysyłać zamówienia z zewnętrznych aplikacji do Microsa poprzez RES POS API.

Możemy zaprogramować maszyny POS
Znamy skrypty ISL - język skryptowy, który działa na POS3700. Znając ten skrypt możemy w prosty sposób zaprogramować POS-y , aby wzbogacić ich wbudowane funkcje, dodając nowe przyciski i funkcje dostępne dla operatorów POS - czyli związane z zewnętrznym oprogramowaniem. 

Integracje - success stories

Integracja Costa Coffee

Bezpośrednia integracja Oracle Micros RES z zewnętrznym systemem lojalnościowym dla Costa Coffee.

Integracja aplikacji Starbucks

Integracja aplikacji Starbucks z Czeskim Urzędem Skarbowym.

Integracja dla Pizza Hut i KFC

Internetowa platforma do zamówień z wieloma integracjami