en

Aplikacje internetowe

Tworzymy zarówno proste jak i bardzo złożone aplikacje webowe, wykorzystywane przez setki lub nawet tysiące użytkowników. Dzięki wykorzystaniu standardów WWW aplikacje te są łatwe we wdrażaniu, tanie w utrzymaniu i dają duże możliwości integracji oraz dostępu dla nowych ról (również kontrahentów). Podczas realizacji tego typu projektów zawsze mamy na uwadze kwestie bezpieczeństwa i wydajności. Dużą uwagę zwracamy również na obszar ergonomii interfejsów użytkownika. Jeśli jest to wymagane, nasze aplikacje mogą być wielojęzyczne.
Przy tworzeniu większości systemów wspomagamy się rozwijanym od lat frameworkiem, dzięki któremu możemy szybciej i niższym kosztem osiągnąć zamierzone cele.
Mamy również doświadczenie w tworzeniu rozwiązań klasy Rich Internet Application.

Aplikacje intranetowe

Wiele z tworzonych przez nas rozwiązań funkcjonuje wewnątrz ogranizacji wspierając jej procesy biznesowe. Aplikacje intranetowe często wykorzystują mechanizmy Single Sign-On nie wymagając od użytkownika dodatkowej autoryzacji, integrują się też z innymi wewnętrznymi systemami w firmie. Często są kluczowymi narzędziami w procesie obsługi klienta, realizacji zamówień, analizy sytuacji w firmie, planowaniu czy rozliczeniach z klientami. Dzięki wykorzystaniu technologii webowych koszt ich utrzymania, wdrażania i aktualizacji jest minimalny.

Aplikacje desktopowe

Istnieje klasa rozwiązań od których wymagana jest wysoka niezawodność, responsywność i silna integracja z systemem operacyjnym stacji klienta. Tutaj znakomicie sprawdzają się rozwiązania desktopowe.  Realizujemy zarówno aplikacje w modelu klient-serwer jak i modelu wielowarstwowym. Wśród naszych produkcji znajdują się aplikacje o charakterze zarówno biznesowym jak i multimedialnym (nasze pudełkowe produkcje multimedialne zostały wdrożone na dziesiątkach tysięcy komputerów).

Aplikacje mobilne

Tworzymy aplikację na platformy Android, iOS (iPhone/iPad/iPod) oraz Blackberry. Realizujemy też dedykowane oprogramowanie na specyficzne urządzenia (zrealizowaliśmy aplikację pracującą na skanerach ręcznych PDT3100 z systemem Dos oraz aplikację PC wymieniająca informację ze skanerem).

Integracja

Firmy posiadają coraz więcej systemów IT które przetwarzają dane w różnych obszarach biznesowych firmy. Często zachodzi potrzeba aby nie powielać danych w wielu zbiorach lecz sięgać z jednego systemu do drugiego. Wiele naszych aplikacji integruje się z innymi rozwiązaniami informatycznymi. Wykorzystujemy do tego wiele technik od integracji przez bazę, poprzez wykorzystanie usług webowych do wprowadzenia szyny integracyjnej stanowiącej integracyjną platformę dla całej organizacji. W trakcie wielu lat naszej pracy realizowaliśmy projekty w których budowane przez nas oprogramowanie integrowało się z różnymi funkcjonującymi u Klienta systemami w tym: SAP R/3,  Meta Trader, systemy płatności online (eCard, platności.pl, Pariba Bank), IRS TravelTech (bilety lotnicze) oraz innymi dedykowanymi rozwiązaniami.

Hurtownie danych

W obecnych czasach podejmowanie szybkich i trafnych decyzji wymaga często wsparcia ze strony narzędzi informatycznych. Firmy gromadzą coraz więcej danych chcąc poddać je później obróbce i analizie. Często mogą dzięki temu uzyskać przewagę nad konkurencją. Przykładem może być analiza zachowania użytkowników sklepu internetowego w celu zaprezentowania mu najtrafniejszych ofert czy optymalizacja procesów logistycznych na podstawie analizy zamówień w dłuższych okresach czasu.
Mamy bardzo duże doświadczenie w przygotowywaniu różnego rodzaju narzędzi raportowych dla kadry menadżerskiej oraz controllingu. Jesteśmy w stanie stworzyć mechanizmy agregujące dane z produkcyjnych baz danych do osobnych zbiorów. Potrafimy też wdrożyć i skonfigurować narzędzia do analizy OLAP (Pentaho/Mondrian).

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.