QSR

Rozwiązania dla restauracji szybkiej obsługi

QSR to Quick Service Restaurant, co oznacza, że restauracja koncentruje się na dostarczaniu klientom jedzenia tak szybko i sprawnie, jak to tylko możliwe. Termin quick-serve jest synonimem fast foodu, a większość restauracji szybkiej obsługi działa jako restauracje sieciowe w modelu franczyzowym. Do najpopularniejszych marek QSR należą KFC, Burger King, Starbucks, Pizza Hut i inne. 

Dla tego rodzaju restauracji oszczędność czasu oznacza zarabianie pieniędzy. Dlatego, bazując na naszym doświadczeniu, stworzyliśmy produkty, które wspierają i zmieniają branżę QSR. Wszystkie produkty są gotowe do wdrożenia. 

Ordering Stack - kompletny system dla restauracji

Ordering Stack to rozwiązanie typu "wszystko w jednym, dla sieci restauracji do przyjmowania i przetwarzania zamówień w restauracjach, z silnym wsparciem sprzedaży i marketingu.
 

Kioski samoobsługowe

Przyjazna aplikacja dla kiosków samoobsługowych do składania zamówień wraz z płatnościami. Doskonała alternatywa dla standardowej formy zamawiania przy ladzie lub z kelnerem. Likwiduje kolejkę. 

Integracje z POS / EPOS - Micros, Agnis i innymi

Bezpośrednie integracje z systemami POS takimi jak Micros, Agnis i innymi. 

Integracja z aplikacjami do zamawiania jedzenia

Bezpośrednie integracje z agregatorami zamówień i dostaw żywności, takimi jak Uber Eats, Bolt Food, Glovo, Takeaway i innymi.