Ordering Stack

Kompleksowy system dla restauracji 

Ordering Stack

Wielokanałowy system do zamówień i wiele więcej!
Dedykowany sieciom restauracji. Opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy dla dużych, międzynarodowych marek restauracyjnych, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Costa Coffee.

Ordering Stack to system online do przyjmowania i realizacji zamówień w restauracjach, z silnym wsparciem sprzedażowym i marketingowym. Z bezpośrednią integracją z systemami POS (takimi jak Micros 3700 i inne) oraz aplikacjami do zamawiania jedzenia (takimi jak Uber Eats, Glovo, Wolt, Take Away, Bolt Food). Całość działa jako oprogramowanie jako usługa w chmurze, jest szybka do uruchomienia, a jej obsługa jest prosta i intuicyjna. To prawdziwa cyfrowa transformacja dla restauracji.
 

Ordering Stack - co jest w środku?

System składa się z następujących modułów:

 1. System Zamawiania Omnichannel 
 2. Inżynieria i zarządzanie menu
 3. Zarządzanie dostawami i daniami na wynos
 4. KDS (Kitchen Display System) - obieg zamówień ze stanowiskami kuchennymi
 5. Złącze drukarki
 6. Marketing i promocja
 7. Programy lojalnościowe
 8. Kioski samoobsługowe
 9. Integracja z aplikacjami dostarczającymi żywność (jak Uber Eats, Takeaway, Bolt Food, Glovo...)
 10. Bezpośrednia integracja z systemem POS
 11. Backoffice dla restauracji 

Całe rozwiązanie działa w chmurze , a jako Software as Service (SaaS) prosty i intuicyjny system zarządzania jest dostępny dla restauracji poprzez zwykłą przeglądarkę internetową - bez dodatkowych kosztów, bez instalacji czy zakupu nowego sprzętu.

System można łatwo zintegrować z każdym istniejącym restauracyjnym systemem POS, a dzięki podejściu omnichannel, klient jest obsługiwany przez restaurację w każdym możliwym kanale sprzedaży. 

Doskonale ilustruje to poniższa infografika.
 

Zamawiając oprogramowanie kioskowe Stack można zaopatrzyć się w sprzętowo skonfigurowane ekrany kioskowe dostarczane przez M4B - polską firmę specjalizującą się w rozwiązaniach Digital Signage.

Na naszym blogu poświęconym Ordering Stack można poznać wszystkie szczegóły dotyczące naszego rozwiązania oraz znaleźć wysokiej jakości artykuły eksperckie dla restauratorów.

Zobacz case studies z Ordering Stack

Ordering Stack w Guty

Zwiększona szybkość obsługi i wydajność pracy przy zamówieniach w restauracji z burgerami. Wdrożenie systemu zamawiania i Kitchen Display System.

Ordering Stack w Lumberjacks

Od wdrożenia systemu zamówień, przez proces i obsługę zamówień w kuchni, po wsparcie marketingowe i lojalnościowe.