en
DHL

DHL NL Invoice generator

2017-09-06 DHL
DHL NL Invoice generator

Dla holenderskiego oddziału DHL stworzyliśmy system  umożliwiający generowanie dokumentów celnych dla realizowanych wysyłek.

Więcej

DHL Online Supplies Ordering

2017-08-31 DHL
DHL Online Supplies Ordering

System zamówień opakowań DHL dla partnerów biznesowych pierwotnie stworzony został przez nas na zlecenie holenderskiego oddziału DHL w 2016 roku. Od tamtej pory wdrożyliśmy go także w Wielkiej Brytanii i Francji. Obecnie pracujemy  nad wdrożeniami w kolejnych krajach.

Więcej

DHL Desktop Event Dispatcher

2017-01-14 DHL
DHL Desktop Event Dispatcher

Aplikacja DED jest najnowszym modułem, który stworzyliśmy dla DHL Express. Pełni ona rolę dispatchera, zapewniającego integrację poszczególnych aplikacji działających na stanowisku pracy operatora CS. Celem jest usprawnienie pracy konsultantom CS - którzy nie muszą tracić czasu na przełączanie się pomiędzy aplikacjami w celu wyszukania żądanych danych lub wykonania określonych akcji. System został napisany przez nas w technologii Delphi.

Więcej

DHL Central Dispatch

2016-11-03 DHL
DHL Central Dispatch

Central Dispatch to jeden z kluczowych systemów wspierających proces realizacji zamówienia w firmie DHL Express Poland. Głównym celem systemu jest przydzielanie zleceń typu pickup do kurierów obsługujących wydzielone obszary geograficzne.

Więcej

System DHL Customer Handling

2016-07-15 DHL
System DHL Customer Handling

System Customer Handling dla firmy DHL Express, jest jednym z podstawowych narzędzi przy obsłudze zleceń spedycyjnych dla przesyłek krajowych w firmie. Korzystają z niego operatorzy Call Center przy przyjmowaniu zleceń. 

Więcej

DHL Centrum Obsługi Klienta

2016-05-25 DHL
DHL Centrum Obsługi Klienta

COK to aplikacja stworzona przez nas w technologii Delphi. Stanowi ona kompleksowe rozwiązanie do obsługi reklamacji oraz innych zgłoszeń od klientów.

Więcej

DHLitNow dla brytyjskego DHL

2016-04-29 DHL
DHLitNow dla brytyjskego DHL

Dla brytyjskiego oddziału DHL wykonaliśmy serwis DHLitNow. Serwis w postaci aplikacji webowej umożliwia użytkownikom nadawanie paczek lokalnych i międzynarodowych bez konieczności zakładania konta.
 

Więcej

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.