Zarząd

Od gangu czworga do guru oprogramowania z dużym zespołem

Zarząd 3e Software House

Łukasz Kolczyński

Nowe technologie, Rozwój produktu, Nadzór nad projektem

Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz Europejskiej Akademii Umiejętności Menedżerskich (MBA) w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W 3e odpowiada za rozwój nowych technologii i wdrażanie zaawansowanych systemów informatycznych.

Maciej Liżewski

Administracja sieci, Nowe technologie

Absolwent Politechniki Warszawskiej. Kieruje działem odpowiedzialnym za rozwój, wdrożenia i infrastrukturę IT w 3e. Aktywnie uczestniczy w społeczności OpenSource, w tym w takich projektach jak: Yii Framework, Apache Manifold CF oraz PHP WebDriver Bindings. Z branżą IT związany od 1999 roku.
 

Michał Rostocki

Finanse, Nadzór nad projektem

Absolwent Politechniki Warszawskiej (informatyka) oraz Szkoły Głównej Handlowej (podyplomowe studia MBA). W 3e odpowiada za finanse firmy, controlling oraz rekrutację najlepszych dostępnych na rynku specjalistów. Odpowiada również za relacje z klientami i nadzór nad realizacją projektów. Lubi kino, szczególnie japońskie.
 

Bartosz Gędziorowski

Nadzór nad projektem, Rozwój produktu, Komunikacja

Absolwent Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, kierunek Grafika Komputerowa, specjalność Komunikacja Audiowizualna. Z branżą internetową związany od 1996 roku. W 3e Software House odpowiedzialny jest za nadzór nad rozwojem aplikacji i komunikację z klientami. Bartosz Gędziorowski jest również wielokrotnie nagradzanym i wyróżnianym fotografem. Poza pracą jest miłośnikiem gór i odkrywcą.