en
Łukasz Kolczyński

Łukasz Kolczyński

Nowe technologie, Rozwój produktów, nadzór nad realizacją projektów

Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz Europejskiej Akademii Umiejętności Menedżerskich (MBA) Szkoły Głównej Handlowej. W 3e odpowiada za rozwój nowych technologii oraz wdrażanie zaawansowanych systemów informatycznych.
Profil na Linked in.

Maciej Liżewski

Maciej Liżewski

Nowe technologie, Rozwój kluczowych produktów, Administracja serwerami i sieciami

Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowych studiów "Efektywne Zarządzanie IT w Przedsiębiorstwie" na SGH. W 3e nadzoruje dział odpowiedzialny za rozwój, wdrożenia i infrastrukturę IT.  Aktywnie uczestniczy w działaniach społeczności openSource w projektach Yii Framework, Apache Manifold CF oraz PHP WebDriver Bindings. Związany z branżą IT od 1999 roku. Twórca nowatorskiego rozwiązania DoItWell.

Michał Rostocki

Michał Rostocki

Finanse, nadzór nad realizacją projektów

Ukończył Politechnikę Warszawską (Informatyka) oraz Szkołę Główną Handlową (podyplomowe studia MBA). W 3e jest odpowiedzialny za finanse firmy, controlling oraz rekrutację najlepszych specjalistów dostępnych na rynku. Odpowiada również za relacje z klientami i nadzór projektów. Prywatnie kinoman, twórca scenariuszy komiksowych oraz gier indie.

Bartosz Gędziorowski

Bartosz Gędziorowski

Nadzór nad realizacją projektów, Rozwój produktów, Komunikacja

Absolwent Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na wydziale Grafiki Komputerowej i kierunku Komunikacja Audiowizualna. Od 1996 roku związany z IT. W 3e Software House odpowiada  za nadzór nad budową aplikacji  oraz komunikację z Klientami.  Bartosz Gędziorowski to także wielokrotnie nagradzany i wyróżniany fotograf. Poza pracą miłośnik gór i podróżnik.

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.