DHL

Zespół 3e Software House to solidny i godny zaufania partner IT. Doceniam ich zaangażowanie, kompetencje techniczne oraz wysoki poziom obsługi klienta. Ich wkład w znaczący sposób pomaga nam stale podnosić jakość naszych usług.

Piotr Jachowicz

Kierownik Działu Integracji z Klientem w DHL Parcel

Uwielbiam pracować z 3E ☺

Victor Geerlings

Kierownik Projektu IT
DHL Express NL

Praca z 3e to jak posiadanie dobrego partnera, który zna potrzeby klienta. Moim zdaniem jest to najważniejsze w osiąganiu wyznaczonych celów.

Michał Fafius

Kierownik ds. sprzedaży detalicznej

Słowa, które najlepiej opisują 3e to uczciwość, kreatywność i najwyższy profesjonalizm.

Dorota Lemler

Kierownik projektu IT

Budimex SA

Firma wykazuje się pełnym profesjonalizmem i rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę 3e wszystkim obecnym i przyszłym klientom jako sprawdzonego partnera.

Iwona Skrzęta

Kierownik Projektów Biuro Informatyki, Budimex SA

AmRest sp. z o.o.

Firma 3e Software House z sukcesem zaprojektowała, wykonała i wdrożyła system obsługi zamówień zarówno dla kanału internetowego jak i telefonicznego dla firmy AmRest.

Maciej Buba

PMO i kierownik ds. rozwiązań biznesowych

KFC

Podczas realizacji projektu, 3e Software House odegrał ważną rolę w połączeniu produktów pięciu różnych firm, tak aby cały ekosystem kiosków spełniał cele jakościowe. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i efektywnie. Nasi partnerzy z 3e wnieśli wiele nowych pomysłów i rozwiązań, które usprawniły działanie produktu i pozytywnie wpłynęły na proces jego rozwoju

Maciej Buba

Digital Director Pizza Hut at AmRest

Przy tworzeniu kiosków sklepowych KFC współpracowaliśmy z kilkoma podwykonawcami. Firma 3e Software House, jako twórca głównej aplikacji, odegrała w tym procesie istotną rolę i znacząco przyczyniła się do końcowego sukcesu.

Maciej Jędrychowski

KFC Digital Manager CEE w AmRest

Pizza Hut

W ciągu wielu lat rozwoju i optymalizacji platformy zamówień, współpraca z 3e Software House przebiegała zawsze sprawnie i efektywnie.

Maciej Buba

Digital Director Pizza Hut w AmRest

Starbucks

Naprawdę doceniam nasze relacje z partnerami biznesowymi z 3e Software House. Ich wysokie umiejętności techniczne, profesjonalizm i jakość produktów w znacznym stopniu przyczyniły się do naszej ogólnej satysfakcji związanej z tym projektem.

Łukasz Scheibinger

Jr Digital Project Manager w AmRest

Medicover Benefits

Zespół 3e zawsze analizuje kilka wariantów projektu, zanim wybierze optymalny, który jest później rozwijany. Zawsze są bardzo dobrze przygotowani do spotkań i wykazują wysoki poziom zrozumienia naszych wymagań i ograniczeń rynkowych.

Paweł Skrodzki

Dyrektor Sprzedaży w Medicover Benefits

Nationale Nederlanden PTE SA

Na podstawie 8-letniego doświadczenia oceniamy 3e Software House jako niezmiennie jednego z naszych najlepszych dostawców usług IT.

Grzegorz Letocha

CFO

Costa Coffee

Aplikacja wyprodukowana przez 3e zintegrowała wszystkie kasy z systemem lojalnościowym, dzięki czemu możemy efektywnie zarządzać nim z naszej centrali. Dzięki bardzo stabilnemu i szybkiemu zbieraniu danych oraz ich przetwarzaniu po stronie serwera, nasi klienci otrzymują natychmiastowe, mobilne informacje o swoich operacjach. Ten czynnik pozytywnie wpływa na ich ogólny user experience. Na uwagę zasługuje również fakt, że wdrożenie okazało się zgodne z wysokimi standardami bezpieczeństwa - wszystkie przeprowadzone testy penetracyjne dały pozytywne wyniki.

Karol Dragan

Kierownik projektu IT w Costa Coffee