AmRest sp. z o.o.

Firma 3e Software House z sukcesem zaprojektowała, wykonała i wdrożyła system obsługi zamówień zarówno dla kanału internetowego jak i telefonicznego dla firmy AmRest.

Maciej Buba

PMO i kierownik ds. rozwiązań biznesowych

KFC

Podczas realizacji projektu, 3e Software House odegrał ważną rolę w połączeniu produktów pięciu różnych firm, tak aby cały ekosystem kiosków spełniał cele jakościowe. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i efektywnie. Nasi partnerzy z 3e wnieśli wiele nowych pomysłów i rozwiązań, które usprawniły działanie produktu i pozytywnie wpłynęły na proces jego rozwoju

Maciej Buba

Digital Director Pizza Hut at AmRest

Przy tworzeniu kiosków sklepowych KFC współpracowaliśmy z kilkoma podwykonawcami. Firma 3e Software House, jako twórca głównej aplikacji, odegrała w tym procesie istotną rolę i znacząco przyczyniła się do końcowego sukcesu.

Maciej Jędrychowski

KFC Digital Manager CEE w AmRest

Pizza Hut

W ciągu wielu lat rozwoju i optymalizacji platformy zamówień, współpraca z 3e Software House przebiegała zawsze sprawnie i efektywnie.

Maciej Buba

Digital Director Pizza Hut w AmRest

Starbucks

Naprawdę doceniam nasze relacje z partnerami biznesowymi z 3e Software House. Ich wysokie umiejętności techniczne, profesjonalizm i jakość produktów w znacznym stopniu przyczyniły się do naszej ogólnej satysfakcji związanej z tym projektem.

Łukasz Scheibinger

Jr Digital Project Manager w AmRest

DHL

Zespół 3e Software House to solidny i godny zaufania partner IT. Doceniam ich zaangażowanie, kompetencje techniczne oraz wysoki poziom obsługi klienta. Ich wkład w znaczący sposób pomaga nam stale podnosić jakość naszych usług.

Piotr Jachowicz

Kierownik Działu Integracji z Klientem w DHL Parcel

Uwielbiam pracować z 3E ☺

Victor Geerlings

Kierownik Projektu IT
DHL Express NL

Praca z 3e to jak posiadanie dobrego partnera, który zna potrzeby klienta. Moim zdaniem jest to najważniejsze w osiąganiu wyznaczonych celów.

Michał Fafius

Kierownik ds. sprzedaży detalicznej

Słowa, które najlepiej opisują 3e to uczciwość, kreatywność i najwyższy profesjonalizm.

Dorota Lemler

Kierownik projektu IT

Nationale Nederlanden PTE SA

Na podstawie 8-letniego doświadczenia oceniamy 3e Software House jako niezmiennie jednego z naszych najlepszych dostawców usług IT.

Grzegorz Letocha

CFO

Medicover Benefits

Zespół 3e zawsze analizuje kilka wariantów projektu, zanim wybierze optymalny, który jest później rozwijany. Zawsze są bardzo dobrze przygotowani do spotkań i wykazują wysoki poziom zrozumienia naszych wymagań i ograniczeń rynkowych.

Paweł Skrodzki

Dyrektor Sprzedaży w Medicover Benefits

Costa Coffee

Aplikacja wyprodukowana przez 3e zintegrowała wszystkie kasy z systemem lojalnościowym, dzięki czemu możemy efektywnie zarządzać nim z naszej centrali. Dzięki bardzo stabilnemu i szybkiemu zbieraniu danych oraz ich przetwarzaniu po stronie serwera, nasi klienci otrzymują natychmiastowe, mobilne informacje o swoich operacjach. Ten czynnik pozytywnie wpływa na ich ogólny user experience. Na uwagę zasługuje również fakt, że wdrożenie okazało się zgodne z wysokimi standardami bezpieczeństwa - wszystkie przeprowadzone testy penetracyjne dały pozytywne wyniki.

Karol Dragan

Kierownik projektu IT w Costa Coffee

Budimex SA

Firma wykazuje się pełnym profesjonalizmem i rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę 3e wszystkim obecnym i przyszłym klientom jako sprawdzonego partnera.

Iwona Skrzęta

Kierownik Projektów Biuro Informatyki, Budimex SA