en

Poszukujemy Starszego Programisty Java / Architekta. Osoba na tym stanowisku będzie technicznym liderem zespołu realizującego aplikacje dedykowane. W szczególności, będzie ona analizowała wymagania, projektowała architekturę, dokonywała wyboru technologii i rewizji kodu a także programowała.

Projekty dotyczą głównie branż e-commerce dla zarówno polskich jak i zagranicznych klientów. Główne technologie, których używamy to Java Spring MVC, JPA, SQL oraz NodeJS.
Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania (metodyki zwinne, testy automatyczne, ciągła integracja, etc). Dlatego też oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na rozwój osobisty.

Wynagrodzenie:

w zależności od doświadczenia i umiejętności: kwota od 10 000,00 PLN do 15 000,00 PLN / m-c

Zakres obowiązków:

  • projektowanie (architektura) i tworzenie (kod) dedykowanego oprogramowania
  • dobór narzędzi, frameworków i technologii
  • rewizje kodów źródłowych zespołu
  • analiza wymagań i wykonalności prac typu RFC, określanie pracochłonności
  • wsparcie istniejących rozwiązań, diagnostyka błędów
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika
  • konsulting techniczny dla klientów

Wymagania:

  • doskonała znajomość Java (Spring MVC, JPA2, Spring Data, Maven) w kontekście aplikacji webowych
  • znajomość baz danych SQL (MySQL, PostgreSQL, Oracle)
  • znajomość zespołowego rozwoju aplikacji (wersjonowanie, test driven development, techniki zwinne)
  • umiejętność pracy w zespole oraz chęć przyswajania i wykorzystywania nowych technologii
  • znajomość języka angielskiego (korzystanie z dokumentacji)
  • minimum 4 lat doświadczenia z ww. technologiami lub zakresem obowiązków
  • wykształcenie wyższe w obszarze nauk komputerowych
  • zdolność do samodzielnego i proaktywnego rozwiązywania problemów
  • znajomość zagadnień tworzenia aplikacji webowych

Mile widziane (ale nie wymagane):

  • znajomość Oracle oraz PL/SQL
  • znajomość zagadnień tworzenia aplikacji mobilnych

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w ww. technologiach (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Pracę na pełen etat na miejscu
    • w jednym z 2 biur w Warszawie:
      • Mokotów, ul. Podbipięty / stacja metra Służew
      • Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metraMarymont
    • lub w biurze w centrum Łodzi, ul. Gdańska
    • albo w formie częsciowej pracy zdalnej
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (e-commerce)
  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • pokrycie części kosztów zajęć sportowych
  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • a także: najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ogródek z grillem, ekspres do kawy i wygodne krzesło

Zgłoszenia (CV i LM) prosimy kierować na adres starszy.programista.java@praca.3e.pl Prosimy dołączyć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz.883)

Zamknij ten komunikat