Programista PHP

Poszukujemy Programisty PHP. Osoba na tym stanowisku będzie tworzyła i wspierała webowe aplikacje dedykowane. Nasze rozwiązania głównie wspierają e-commerce i przetwarzają rocznie dziesiątki milionów zleceń. Praca dla dużych i znanych klientów przy ciekawych i ambitnych projektach. Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania (metodyki zwinne, testy automatyczne, ciągła integracja, etc). Dlatego też oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na rozwój osobisty.

Wymagania:

  • ponad czteroletnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych lub aplikacji webowych
  • bardzo dobra znajomość języka PHP 7.x, 8.x
  • znajomość jednego z wiodących frameworków PHP (Yii2 - preferowane, Laravel, Symfony)
  • znajomość systemów kontroli wersji - Git
  • znajomosc REST API
  • dobra znajomość HTML5, CSS3, JS (Ajax, JQuery)
  • doświadczenie w pracy z bazami danych (MySQL lub PostgreSQL)
  • umiejętność stosowania praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji
  • znajomość nierelacyjnych baz danych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych/automatycznych

Mile widziane (nie wymagane):

  • znajomość optymalizacji zapytań SQL
  • znajomość Docker

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie analizy procesów biznesowych klientów
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika
  • diagnostyka błędów
  • estymacje otrzymanych zadań bazując na specyfikacji technicznej

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy dzięki szkoleniom zewnętrznym
  • pracę na pełen etat na miejscu
    • w jednym z 2 biur:
      • Warszawa - Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymont
      • Łódź - Centrum, ul. Gdańska
    • lub w formie pracy zdalnej
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (logistyka, finanse, ubezpieczenia, web)
  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • pokrycie części kosztów zajęć sportowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności od 8 tys. do 14 tys. zł netto, umowa B2B
  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
  • a także: coroczną imprezę integracyjną, ogródek z grillem, ekspres do kawy i wygodne krzesło.

CV oraz listy motywacyjne prosimy kierować na adres programista.php.202403@praca.3e.pl

Prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez firmę 3e Kolczyński Liżewski Gędziorowski Rostocki s.k. w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."