Programista Java

Poszukujemy Programisty Java. Osoba na tym stanowisku będzie tworzyła i wspierała aplikacje dedykowane. Nasze rozwiązania wspierają e-commerce i przetwarzają rocznie dziesiątki milionów zleceń. Pracujemy dla dużych i znanych klientów przy ciekawych i ambitnych projektach. Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania (metodyki zwinne, testy automatyczne, ciągła integracja, etc). Dlatego też oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na rozwój osobisty.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka Java, stosowana w praktyce min. 3 lata
  • znajomość Maven oraz narzędzi do wersjonowania kodu
  • znajomość zagadnień tworzenia aplikacji webowych  w modelu MVC
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji
  • wykształcenie z kierunków IT (informatyka, elektronika lub pokrewne), także absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów

Mile widziane (ale nie wymagane):

  • znajomość Spring Framework / Spring MVC
  • znajomość JPA2 (Hibernate)
  • znajomość Java 8
  • znajomość Javascript

Zakres obowiązków:

  • tworzenie dedykowanego oprogramowania
  • wsparcie istniejących rozwiązań
  • diagnostyka błędów

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności od 14 tys. do 22 tys. zł netto, umowa B2B
  • rozwój zawodowy w ww. technologiach (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Pracę na pełny etat na miejscu
    • w jednym z 2 biur:
      • Warszawa - Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymont
      • Łódź - Centrum, ul. Gdańska
    • albo w formie pracy zdalnej
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach
  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • pokrycie części kosztów zajęć sportowych
  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • a także: najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ogródek z grillem, ekspres do kawy i wygodne krzesło.

Zgłoszenia (CV i LM) prosimy kierować odpowiednio na adres: programista.java.202204@praca.3e.pl.

Prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez firmę 3e Kolczyński Liżewski Gędziorowski Rostocki s.k. w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). "