Masz pytania ? Zapytaj teraz !

New Business Specialist

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego ta rola jest dla nas niezwykle ważna - będziesz działać jako nasz pierwszy kontakt z potencjalnym klientem. Szukamy do naszego zespołu osoby lubiącej kontakt z ludźmi, otwartej i komunikatywnej. Będziesz pracować z jednym, globalnym i nowoczesnym produktem dedykowanym dla branży #HoReCa, bez wyśrubowanych targetów, za to z dużą dozą elastyczności w działaniu

Zakres obowiązków:

  • Analiza realnych potrzeb klienta
  • Prowadzenie rozmów informacyjno - handlowych, umawianie spotkań
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji produktu ukierunkowanych na sprzedaż
  • Budowanie relacji oraz opieka nad prospektem i klientem, przy pełnym wsparciu naszych ekspertów
  • Negocjacje warunków oraz terminów dotyczących umów i wdrożenia
  • Tworzenie prezentacji i materiałów handlowych we współpracy z działem marketingu
  • Budowanie i prowadzenie bazy klientów w CRM
  • Ścisła współpraca z działem Lead Generation oraz Marketingu w zakresie pozyskiwania i pracy z leadami oraz klientami

Nasze wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (sprzedaż, obsługa leadów, call center, zespół obsługi klienta)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min C1) - w mowie i piśmie
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • pozytywne nastawienie do ludzi i motywacja do działania
  • systematyczność i sumienność przy wykonywaniu zadań
  • znajomość MS Excel na poziomie min. dobrym

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z rynkami zagranicznymi
  • dobra znajomość drugiego języka obcego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (zdecydowanie większe, niż zwykłe pół etatu)
  • jasny i osiągalny system premiowy wynikające z celów (nie mamy wygórowanych targetów!) oraz działań prowadzanych day-by-day
  • pracę na pół etatu, z opcją zwiększenia do pełnego wymiaru
  • szkolenia z nowatorskich i skutecznych metod pracy z leadami oraz sprzedaży
  • pracę na pełen etat na miejscu
    • w jednym z 2 biur:
      • Warszawa - ul. Jelinka / stacja metra Marymon
      • Łódź - ul. Gdańska / centrum
    • lub w formie pracy zdalnej
  • partnerską atmosferę w zgranym zespole
  • pracę w stabilnej firmie
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • pokrycie części kosztów zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • a także: najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ogródek z grillem, ekspres do kawy i wygodne krzesło, komputer, telefon i pełne wsparcie zespołu!

Zgłoszenia zawierające życiorys prosimy kierować na adres: .

Prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez firmę 3e Kolczyński Liżewski Gędziorowski Rostocki s.j. w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). "