en

Poszukujemy Kierownika Projektów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektów tworzenia aplikacji mobilnych, webowych aplikacji dedykowanych oraz ich utrzymanie w ramach umów SLA. Projekty dotyczą głównie branż e-commerece dla zarówno polskich jak i zagranicznych klientów. Technologie, w których tworzone są rozwiązania to JAVA - framework Spring i PHP.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w projektach informatycznych (min. 3 lata)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wiedza z zakresu prowadzenia projektów informatycznych według popularnych metodyk (preferowana znajomość Scrum)
  • ogólna wiedza z zakresu budowy systemów IT oraz cyklu życia projektu informatycznego
  • dobra wiedza dotycząca realizacji projektów webowych (trendy, technologie, usability)
  • wykształcenie wyższe informatyczne, managerskie lub pokrewne
  • komunikatywność, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • budżetowanie oraz wstępne zbieranie wymagań
  • wsparcie w koordynacji projektów:
    • aplikacje webowe i bazodanowe
    • aplikacje mobilne
    • SLA
  • kierowanie zespołami projektowymi ok. 8-10 osób (architekci, programiści, testerzy, analitycy)
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • prowadzenie prezentacji i pokazów
  • wspieranie procesu wdrożenia nowych systemów

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat na miejscu
    • w jednym z 2 biur w Warszawie:
      • Mokotów, ul. Podbipięty / stacja metra Służew
      • Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymont
    • lub w biurze w centrum Łodzi, ul. Gdańska
  • wynagrodzenie 9000-12000 PLN
  • naukę języka angielskiego
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (e-commerce) dla polskich i zagranicznych klientów
  • rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • rozwój zawodowy dzięki pracy w zaawansowanym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne zależne od zysków w prowadzonych projektach
  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole od którego można wiele się nauczyć
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • pokrycie 50% kosztów zajęć sportowych
  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
  • regularne dostawy świeżych owoców
  • a także: co najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ekspres do kawy i wygodne krzesło

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres kierownik.2018@praca.3e.pl lub kierownik.lodz.2018@praca.3e.pl .

Prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez firmę 3e Kolczyński Liżewski Gędziorowski Rostocki s.j. w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Zamknij ten komunikat