Content Marketing Manager
(Warszawa, Łódź)

Poszukujemy Content Marketing Managera. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie wizerunku 3e Software House w mediach internetowych, oraz rozwijanie ruchu na stronie domowej i pozyskiwanie leadów od potencjalnych klientów firmy. W szczególności, będzie ona pisać i zlecać pisanie artykułów oraz tworzenie materiałów graficznych i multimedialnych, a także samodzielnie oraz przy pomocy zespołu i wykonawców budować ruch na stronie za pomocą działań SEO, SEM i social marketingowych. .

Nasze projekty dotyczą głównie branż e-commerce dla zarówno polskich jak i zagranicznych klientów. Główne technologie, których używamy to Java Spring MVC, JPA, SQL oraz NodeJS. Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania (metodyki zwinne, testy automatyczne, ciągła integracja, etc). Dlatego też oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na rozwój osobisty.

Zakres obowiązków:

  • budowa i realizacja długofalowej, wielokanałowej strategii content marketingowej B2B w porozumieniu z zarządem firmy

  • tworzenie i zlecanie angażujących treści na stronę firmową oraz do mediów branżowych i społecznościowych

  • stopniowa budowa zespołu autorów - współpracowników zewnętrznych

  • rozwój zasięgu witryny firmowej, witryn towarzyszących i ich optymalizacja w kierunku konwersji

  • uczestnictwo w przygotowaniach i udział w imprezach branżowych jak konferencje i targi

  • rozwój płatnych płatnego ruchu, samodzielnie oraz we współpracy z zewnętrzną

  • optymalizacja zasobów internetowych firmy pod kątem SEO

  • inicjowanie i uczestnictwo we wdrożeniach zmian optymalizacyjnych witryny firmowej, w tym rozwoju nowych funkcji i typów treści

Kwalifikacje

  • około 5 lat doświadczenia na stanowiskach copywriterskich i/lub redakcyjnych w mediach internetowych, agencjach reklamowych lub agencjach interaktywnych

  • niezbędne 2 lata doświadczenia w marketingu zaawansowanych, niestandardowych usług dla średnich i dużych firm oraz korporacji. Najchętniej software, telekomunikacja lub consulting

  • zaawansowana znajomość angielskiego pozwalająca na pisanie artykułów w tym języku, znajomość innych języków będzie atutem

  • biegła umiejętność pisania, lekkie pióro

  • znajomość narzędzi marketingu internetowego Google/FB/LinkedIn

  • doświadczenie w prowadzeniu komercyjnych kanałów w mediach społecznościowych

  • znajomość narzędzi analitycznych jak GA, Moz, SEMrush i/lub podobnych

  • doświadczenie w pracy z aplikacjami klasy CMS, CRM oraz marketing automation

  • mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu materiałów wideo

  • mile widziane zainteresowania związane z nowymi technologiami i doświadczenie w pisaniu o nich

Oprócz CV prosimy kandydatów o nadesłanie krótkiego (3-5 pozycji) portfolio tekstów dziennikarskich i/lub content marketingowych, najlepiej na tematy związane z najnowszymi technologiami, produkcją software, marketingiem internetowym.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat na miejscu

    • w jednym z 2 biur w Warszawie:

      • Mokotów, ul. Podbipięty / stacja metra Służew

      • Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymont

    • lub w biurze w centrum Łodzi, ul. Gdańska

    • albo w formie częściowej pracy zdalnej

  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (e-commerce)

  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych

  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole

  • stałą pracę w stabilnej firmie

  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach

  • pokrycie części kosztów zajęć sportowych

  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne

  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

  • a także: najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ogródek z grillem, ekspres do kawy i wygodne krzesło

Zgłoszenia (CV i krótkie portfolio), z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych, prosimy kierować na adres content.marketing.manager.201908@praca.3e.pl

Masz pytania ? Zapytaj teraz !