Zakres Obowiązków:

  • fakturowanie i monitorowanie należności
  • ewidencjonowanie dokumentów kosztowych
  • zarządzanie obiegiem dokumentów, współpraca z biurem rachunkowym
  • koordynacja korespondencji i przesyłek kurierskich, odbieranie telefonów i poczty elektronicznej
  • rejestracja, archiwizacja i nadzór obiegu dokumentów
  • dostawców usług porządkowych, remontowych i innych
  • przygotowywanie raportów
  • organizowanie wyjazdów służbowych, rezerwacja hoteli, organizowanie transportów
  • obsługa i kalendarz spotkań
  • obsługa biura oraz prowadzenie spraw administracyjnych
  • zaopatrywanie biura w niezbędne materiały
  • wsparcie zarządu w codziennych obowiązkach

Wymagania:

  • dostępność: od zaraz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny w mowie i piśmie – warunek konieczny - kontakt z klientem
  • minimum 2 letnie doświadczenie z podobnym zakresem obowiązków
  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word oraz Excel)
  • wielozadaniowość, samodzielność, komunikatywność

Oferujemy:

  • umowa b2b
  • pracę blisko stacji metra Służew
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • pokrycie części kosztów zajęć sportowych Multisport
  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • regularne dostawy świeżych owoców
  • a także: co najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ekspres do kawy i wygodne krzesło
Masz pytania ? Zapytaj teraz !

Praca - Asystentka / sekretarka (Warszawa)