en

Poszukujemy Administratora sieci/infrastruktury. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konfigurację i zarządzanie sieciami oraz infrastrukturą w firmie i środowiskach produkcyjnych, w których hostowane są aplikacje webowe, wspierające procesy biznesowe naszych klientów.
Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania, dlatego obowiązki administracyjne dotyczyć będą również środowisk testów automatycznych i ciągłej integracji. Oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na rozwój osobisty.

Zakres obowiązków:

  • konfiguracja, parametryzacja oraz zarządzanie sieciami i urządzeniami infrastruktury (switche, routery sprzętowe i wirtualne, VPNy)
  • monitorowania, reagowanie na incydenty, dbanie o ciągłość działania infrastuktury i systemów informatycznych
  • aktualizacje systemów podnoszące bezpieczeństwo
  • rozwiązywanie problemów i wsparcie działu developerskiego

Wymagania

  • praktyczna znajomość zagadnień sieciowych (routing, nat, firewall, vpn)
  • znajomość systemu Debian od strony sieciowej, urządzeń Ubiquiti i systemu EdgeOS/Vyatta
  • znajomość zagadnień VPN w postaci IPSEC i OpenVPN
  • wiedza poparta min. rocznym doświadczeniem
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • j. angielski w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane (lecz nie wymagane)

  • znajomość systemów Windows Serwer
  • praktyczna znajomość usług: Apache/Nginix, Postfix, SNMPD, LDAP, Bind, Cacti, Rundeck

Oferujemy

  • rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Pracę na pełen etat na miejscu
    • w jednym z 2 biur w Warszawie:
      • Mokotów, ul. Podbipięty / stacja metra Służew
      • Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymont
    • również w formie częściowej pracy zdalnej
  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • częściowo refundowany pakiet sportowo-rekreacyjny
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
  • regularne dostawy świeżych owoców
  • a także: co najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ekspres do kawy i wygodne krzesło

Zgłoszenia (CV i ewentualnie LM) prosimy kierować na adres administrator.infra@praca.3e.pl.

Prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez firmę 3e Kolczyński Liżewski Gędziorowski Rostocki s.j. w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Zamknij ten komunikat