en

AmRest sp. z o.o.

" Firma 3e Software House w 2014 roku z powodzeniem zaprojektowała, dostarczyła i wdrożyła platformę do przyjmowania zamówień drogą online oraz telefonicznie w firmie AmRest.

Maciej Buba

PMO & Business Solution Manager
Więcej

DHL

" I love working with 3E ☺

Victor Geerlings

DHL Express NL
IT Project Manager

" Z 3e się współpracuje po prostu jak z dobrym partnerem, który zna potrzeby klienta. Według mnie to jest najważniejsze, by osiągnąć założone cele.

Michał Fafius

Kierownik ds. sprzedaży detalicznej

" 3e to przede wszystkim rzetelność, innowacyjność i niesamowity profesjonalizm.

Dorota Lemler

Kierownik projektów informatycznych
Więcej

Budimex SA

" Firma wykazuje pełen profesjonalizm i rzetelnie wywiązuje się z podjętych zobowiązań. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę 3e wszystkim obecnym i przyszłym klientom jako sprawdzonego partnera.

Iwona Skrzęta

Kierownik Projektów
Biuro Informatyki, Budimex SA
Więcej

X-Trade Brokers SA

" This letter serves as an official recommendation letter for 3e internet software house. We confirm that company is cooperating with X-Trade Brokers Dom Maklerski SA.

Bolesław Michalski

Marketing Coordinator
Więcej

Agora S.A.

" Dziękujemy bardzo za dobrą współpracę. Wysoko oceniamy pracę całego zespołu firmy „3e” dla utrzymania funkcjonalności obu platform informatycznych. Skala przedsięwzięcia była imponująca, setki użytkowników, tysiące dokumentów, równie wielu odwiedzających. Bez Państwa zaangażowania sukces projektów nie byłby możliwy.

Barbara Imiołczyk

Prezes Zarządu
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

Piotr Pacewicz

Zastępca Redaktora Naczelnego
„Gazeta Wyborcza”
Więcej

Skarbiec

" We are very pleased to recommend 3e internet software house, which provides develop and design for web services, financial contests, and amount of different realizations for Skarbiec Asset Management Holding S.A. 3e is also responsible for constant support including subscripted modifications, servicing email accounts and hosting for our websites. 3e internet software house is our business partner since 2008.

Piotr Bieńkuński

Członek Zarządu

" Myślę, że ludzie pracujący w 3e to nie tylko eksperci, specjaliści w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim pasjonaci. 3e ma niewątpliwie kilka bardzo istotnych dla mnie zalet. Przede wszystkim są to bardzo krótkie czasy realizacji projektów, bardzo wysoki stosunek jakości do ceny oraz aktywne podejście do każdego projektu.

Tomasz Wronka

Dyrektor do spraw wsparcia sprzedaży Skarbiec TFI
Więcej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

" Mogę zarekomendować firmę 3e Internet Software House jako solidnego i fachowego partnera w projektach informatycznych.

Paweł Binkowski

Specjalista ds. Marketingu
ManpowerGroup
Więcej

Fundacja Bankowa im. Leopolda Kronenberga

" Z firmą 3e nasza współpaca rozpoczęła się od końca 2008 roku i jest jedną z lepszych jakie mieliśmy z firmami tego typu (...) zarówno jeśli chodzi o elastyczność, jak i szybkość działania, ale też i chyba przede wszystkim o bardzo dobrą komunikację.

Krzysztof Kaczmar

Dyrektor Fundacji Kronenberga przy Banku City Handlowy
Więcej

Noble Concierge

" Dla mnie 3e to elastyczność, efektywność rozwiązania i 'last but not least' ekonomiczność.

Michał Kulka

Prezes Zarządu Noble Concierge
Więcej

British-American Tobacco Polska S.A.

" Z przyjemnością informujemy, że firma 3e multimedia świadczyła usługi designerskie i developerskie w zakresie stworzenia serwisów internetowych CityGobo.pl, Clubber.pl oraz systemu podserwisów klubowych.

Michał Murawski

New Media Manager
British-American Tabacco Polska S.A.
Więcej

Centrum Wolontariatu

" Szybkość działania 3e już kilkakrotnie uratowała nam skórę. Reakcja jest błyskawiczna.

Dariusz Pietrowski

Prezes Zarządu Centrum Wolontariatu
Więcej

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych PW

" W związku z zakończeniem projektu „MiNIGra”, realizowanego w ramach Pracowni Programowania VR w semestrze zimowym r. ak. 2006/2007 przez studentów V roku kierunku Informatyka na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych, pragniemy gorąco podziękować Panu Michałowi Rostockiemu z firmy 3e za czas i wysiłek włożony w przeprowadzenie tych zajęć.

Prof. dr hab. Krzysztof Marciniak

Kierownik Zespołu CAD/CAM

Prof. dr hab. Zbigniew Lonc

Dziekan
Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych
Więcej

plogs.pl

" Firma 3e wykazała się wysokim zaangażowaniem oraz profesjonalizmem w realizacji zlecenia, oraz rzetelnym wywiązaniem z postanowień umowy.

Lukas Hübner

Prezes Zarządu Plogs Sp. z o. o.
Więcej

Pępek Europy

" W imieniu Koalicji 7czerwca serdecznie dziękuję za zaangażowanie w realizację społecznej kampanii profrekwencyjnej „Pępek Europy”.

Alicja Defratyka

Koordynator Kampanii „Pępek Europy”
Więcej

Fundacja Familijny Poznań

" Widać w 3e doświadczenie w budowie dużych portali. To jest rzecz, której nie spotkaliśmy w innych, mniejszych firmach i rzecz, za którą byliśmy gotowi ostatecznie zapłacić. Nikt wcześniej nie był w stanie przygotować dla nas pomysłu na budowę tak złożonego portalu.

Mateusz Krajewski

Wiceprezes Zarządu Fundacji Familijny Poznań
Więcej

EUROMARK POLSKA S. A.

" Odkąd współpracujemy z 3e nasze obroty (...) potroiły się i tak również rozrosła się skala naszego biznesu i nasze oczekiwania jeżeli chodzi o dostawców wszelkich usług, także usług internetowych. 3e ciągle się rozwija i jest w stanie dostarczyć nam usług na takim poziomie, jakiego oczekujemy.

Renata Blaźniak

Marketing & PR Manager
Euromark Polska S.A.
Więcej

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.