en

Testy wydajnościowe dla WSiP

2014-07-23 WSiP

Na zlecenie firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) przeprowadziliśmy testy wydajnościowo - przeciążeniowe Generatora Sprawdzianów. Celem testu było sprawdzenie maksymalnego obciążenia, jakie jest w stanie wytrzymać witryna generatora ze szczególnym uwzględnieniem mechanizmu logowania SSO, z generatorem klasówek i odpowiedzi włącznie.

Więcej

Testy wydajnościowe dla WSiP

2012-08-31 WSiP

Na zlecenie firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) przeprowadziliśmy testy wydajnościowo - przeciążeniowe dwóch witryn a także  wykorzystywanego przez nie środowiska. Stworzona przez nas infrastruktura mogla sprawnie symulowac tysiące równocześnie pracujących użytkowników.

Więcej

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.