en

Referencje dla firmy 3e Software House

Warszawa 01.03.2011
"

Z przyjemnością informujemy, że firma 3e Interactive Agency & Software House wykonała dla naszej spółki serwis internetowy www.plogs.pl. Firma 3e wykazała się wysokim zaangażowaniem oraz profesjonalizmem w realizacji zlecenia, oraz rzetelnym wywiązaniem z postanowień umowy.
Agencja 3e jest pożądanym partnerem i ekspertem w dziedzinach projektowania i kreacji graficznej dla naszej firmy. Jest zdecydowanie godna polecenia.

Lukas Hübner

Prezes Zarządu Plogs Sp. Z o. o.
Zobacz oryginał
Nic nie znaleziono.

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.