en

MaxiBonus - aplikacja mobilna

2013-08-30 MaxiBonus
MaxiBonus - aplikacja mobilna

W ramach rozszerzenia działalności serwisu MaxiBonus w trakcie realizacji ostatniego z etapów projektu przygotowaliśmy aplikacje mobilne na systemy Android, IOS oraz Windows Phone. Aplikacje dostępna jest w trybach zarówno online jak i offline.

Więcej

Maxibonus - nowa platforma zakupów grupowych

2012-10-01 MaxiBonus maxibonus.pl
Maxibonus - nowa platforma zakupów grupowych

Zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i wdrożyliśmy serwis zakupów grupowych dla nowej marki Maxi Bonus. Głównym zadaniem serwisu jest wsparcie procesu zakupu ofert od momentu prezentacji Klientom szczegółów,aż do odznaczenia kuponu po jego realizacji przez usługodawcę.

Więcej

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.