en
Fundacja Bankowa im. Leopolda Kronenberga

Gra inwestycyjna Pierwszy Milion – mechanizm multiplikacji konkursów

„Pierwszy Milion” jest internetową grą edukacyjną przygotowaną dla Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowym. Serwis działa zarówno w trybie ogólno dostępnym jak i w formie konkursów organizowanych przez Fundację. W związku z dużą popularnością aplikacji, zostaliśmy poproszeni o przygotowanie systemu automatycznego generowania wielu niezależnych odsłon konkursów.
Więcej

Olimpiada finansowa 2011

Olimpiada finansowa 2011

W dniach 18-20 października 2011 odbyła się kolejna edycja konkursu inwestycujnego dla młodzieży szkolnej organizowanego przez Fundację Bankową im. Leopolda Kronenberga. Podobnie jak w poprzednich latach, także i w tym roku byliśmy odpowiedzialni za stworzenie i  utrzymanie infrastruktury informatycznej  konkursu.

Więcej

Systemy rejestracji

Systemy rejestracji

W ramach stałej i ciągle rozszerzanej współpracy z Fundacją Bankową im Leopolda Kronenberga przygotowaliśmy przygotowaliśmy system rejestracji zgłoszeń do prowadzonych przez Fundację akcji.

Więcej

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.