en

Referencje dla firmy 3e Software House

Wrocław, dn. 9 marca 2014
"

Firma 3e Software House w 2014 roku z powodzeniem zaprojektowała, dostarczyła i wdrożyła platformę do przyjmowania zamówień drogą online oraz telefonicznie w firmie AmRest.

Rozwiązanie składało się z aplikacji BackOffice, aplikacji dla Call Center oraz serwisów internetowych kfcdostawa.pl oraz pizzahutdostawa.pl

Całe rozwiązanie zostało zintegrowane z wewnętrznymi systemami AmRest w tym z systemem sprzedażowym MICROS.

Wykonane prace nie budziły żadnych zastrzeżeń dlatego możemy polecić usługi świadczone przez 3e Software House.

Maciej Buba

PMO & Business Solution Manager
Zobacz oryginał

Integracja aplikacji Starbucks z czeskim Urzędem Skarbowym

2017-01-19 AmRest
Integracja aplikacji Starbucks z czeskim Urzędem Skarbowym

Od 2016 roku na terenie Republiki Czeskiej wdrażany jest projekt elektronicznej rejestracji sprzedaży. Realizowana jest ona za pośrednictwem internetowej komunikacji pomiędzy przedsiębiorcą a organem podatkowym. Na zlecenie Amrest, zrealizowaliśmy projekt integracji aplikacji Starbucks z czeskim Urzędem Skarbowym.

Więcej

Nowy portal Pizza Hut

2016-06-15 AmRest pizzahut.pl
Nowy portal Pizza Hut

Stworzyliśmy nowy portal dla sieci restauracji Pizza Hut. Łączy on w sobie mechanizm składania zamówień, obsługę programów lojalnościowych oraz serwis ogólny marki.

Więcej

Aplikacja mobilna KFC

2016-06-08 AmRest
Aplikacja mobilna KFC

W ramach stałej współpracy z firmą AmRest sp. z o.o., zrealizowaliśmy aplikację mobilną KFC. Jej najważniejszą funkcją jest umożliwienie składania zamówień posiłków z restauracji oraz dokonywania płatności elektronicznych.

Więcej

Aplikacje mobilne Starbucks

2015-11-03 AmRest
Aplikacje mobilne Starbucks

W ramach budowy mechanizmów wsparcia dla programów lojalnościowych sieci kawiarni Starbucks, stworzyliśmy aplikacje mobilne dla systemów Android oraz iOS.

Więcej

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.