en
Agora S.A.

Referencje dla firmy 3e Software House

Warszawa, 29 grudnia 2006 r.
"

Szanowni Państwo,

Zakończyła się trwająca od kwietnia 2006 r. kontynuacja akcji „Przejrzysta Polska”, realizowana przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej przy wsparciu „Gazety Wyborczej”, Fundacji im. S. Batorego, Centrum Edukacji Obywatelskiej i Banku Światowego.

W kontynuacji wzięło udział blisko 200 samorządów, a ponad 100 organizacji pozarządowych monitorowało ich działania. Była to kontynuacja pionierskiego projektu, jednego z największych w Polsce adresowanych do samorządów, wspierającego przejrzystość i fachowość ich działań.

Ponadto od września 2006 r. „Gazeta Wyborcza” realizowała projekt „Przejrzyste Wybory”, związany z doświadczeniami „Przejrzystej Polski”. Był on skierowany do kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast tegorocznych wyborów samorządowych. Jego celem było stworzenie bazy kandydatów, za pomocą której wyborcy mogli zestawiać i porównywać ich poglądy z własnymi.

Wyróżniającą się cechą obu projektów było ich osadzanie na platformach informatycznych, za których stworzenie i obsługę odpowiadała firma „3e”.

Dziękujemy bardzo za dobrą współpracę. Wysoko oceniamy pracę całego zespołu firmy „3e” dla utrzymania funkcjonalności obu platform informatycznych. Skala przedsięwzięcia była imponująca, setki użytkowników, tysiące dokumentów, równie wielu odwiedzających. Bez Państwa zaangażowania sukces projektów nie byłby możliwy.

Łączymy wyrazy szacunku

Barbara Imiołczyk
Prezes Zarządu
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

Piotr Pacewicz
Zastępca Redaktora Naczelnego
„Gazeta Wyborcza”

Zobacz oryginał

Serwis netochron.pl

2008-09-05 Agora netochron.pl
Serwis netochron.pl

Na zlecenie Agora SA stworzyliśmy serwis 'netochron.pl'. Projekt ten powstaje przy udziale portalu Gazeta.pl i poświęcony zagadnieniom bezpieczeństwa w sieci.

Więcej

Powrót Taty

2007-10-12 Agora
Powrót Taty

PowrotTaty.pl to kolejny serwis zrealizowany przez nas dla akcji społecznej "Gazety Wyborczej". Akcja jest skierowana do mężczyzn, a jej celem jest promowanie aktywnego udziału ojców w wychowywaniu dzieci.

Więcej

Agora Polska Biega 2.0

2007-09-03 Agora
Agora Polska Biega 2.0

Miesiąc przed tegorocznym Biegiem Jesieni, ogólnopolską akcją organizowaną przez Gazetę Wyborczą, stworzyliśmy nową wersję istniejącego dotychczas serwisu.

Więcej

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.