en

Testy wydajnościowe dla Alfofarm

2014-04-02 Aflofarm
W ramach naszej współpracy z firmą Aflofarm wykonaliśmy testy wydajnościowe zewnętrznych serwerów, na których hostowana jest jedna z aplikacji webowych Klienta. Testom zostały poddane dwie niezależne maszyny. Zestawienie wyników testu porównawczego  pozwoliło wyeliminować jako powód ewentualnych opóźnień błędy leżące po stronie aplikacji.
Więcej

Współpraca z Aflofarm

2014-02-20 Aflofarm
Współpraca z Aflofarm

Pod koniec ubiegłego roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Aflofarm, jedną z największych firm farmaceutycznych w Polsce, liderem w sprzedaży leków oraz suplementów dostępnych bez recepty oraz czołowym reklamodawcą w naszym kraju.

Więcej

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.