en

Serwis TB Touch

2014-01-14 AB
Serwis TB Touch

W ramach rozwoju rodziny marek TB zostaliśmy poproszeni przez naszego Klienta, firmę AB S.A., o rozbudowanie serwisów produktowych OfficeWarriors.eu. Naszym zadaniem było zaprojektowanie, stworzenie serwisu marki  TB Touch oraz integrację z wewnętrznymi systemami firmy

Więcej

Katalogi produktowe marek AB

2012-10-15 AB
Katalogi produktowe marek AB

Przy współpracy z naszym  klientem, firmą AB S.A., przygotowaliśmy serwis produktowy marek TB Print i TB Energy. Serwis, podzielony na dwie duże sekcje i umożliwia użytkownikom zapoznanie się z ofertą produktową.

Więcej

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.