Katalogi produktowe marek AB

2012-10-15 AB

Przy współpracy z naszym   klientem, firmą AB S.A., przygotowaliśmy serwis produktowy marek TB Print i TB Energy. Serwis, podzielony na dwie duże sekcje i umożliwia użytkownikom zapoznanie się z ofertą produktową.
W ramach projektu zajęliśmy się kompletnym stworzeniem witryny: od projektu graficznego, aż po wdrożenie na naszych serwerach. Projekt graficzny miał być nowoczesny i zgodny z drobiazgowymi wytycznymi klienta. Jego głównym zadaniem było jak najlepsze zaprezentowanie produktów marki TB.
Projekt poprzedziła analiza możliwości integracji zakładek produktowych z istniejącym systemem klienta. Wdrożone w jej wyniku rozwiązanie sprawiło, że możemy być pewni, że oferta prezentowana na stronie jest zawsze aktualna. To także spora oszczędność pracy pracy po stronie redaktorów serwisu WWW. Wszelkie aktualizacje oferty także odbywają się w sposób automatyczny, poprzez cykliczną wymianę plików XML.
Ważne funkcjonalności na stronie to:

  • wyszukiwarka / konfigurator produktów, za pomocą której możemy dobrać tusz/toner do posiadanego sprzętu (w przypadku marki TB Print),
  • kalkulator oszczędności, który wyliczy nam ile mniej wydamy korzystając z produktów marki TB Energy,
  • interaktywna mapa prezentująca punkty sprzedaży,
  • możliwość zapisania się do programu partnerskiego

Strona została przygotowana w 5 wersjach językowych z możliwością rozszerzenia jej o kolejne.