DHL24 wersja mobilna

2012-11-05 DHL

W ramach stałej współpracy z firmą DHL Express (Poland) Sp. z o.o. przygotowaliśmy mobilną wersje serwisu dhl24.pl. Oferuje ona Klientom firmy DHL dostęp do kluczowych funkcjonalności oferowanych przez serwis dhl24 za pośrednictwem smartphone'ów oraz tabletów.

Dzięki uruchomieniu mobilnej wersji Klienci praktycznie z każdego miejsca mogą sprawdzić statusy swoich przesyłek, zamówić kuriera lub obliczyć koszty przesyłki za pośrednictwem praktycznego kalkulatora. Wersja mobilna oferuje większość kluczowych funkcjonalności wersji stacjonarnej takich jak:

  • rejestracja
  • logowanie i przypomnienie hasła
  • podgląd szczegółowy przesyłek
  • definiowanie przesyłki proces zamawiania kuriera (z obsługą książki adresowej)
  • tworzenie szablonów przesyłek
  • kalkulator przesyłek (zarówno dla użytkowników zalogowanych jak i niezalogowanych)

Przygotowana aplikacja posiada zupełnie nową warstwę prezentacji, która stanowi integralną część serwisu dhl24, dzięki czemu wszelkie wprowadzone przez Klientów korzystających ze stacjonarnej  wersji serwisu zmiany są od razu dostępne również w wersji mobilnej.
Dla klientów firmy DHL  oznacza to przede wszystkim wygodę - użytkownicy, którzy posiadają już konto w serwisie dhl24 mogą od razu zacząć korzystać z wersji mobilnej (bez konieczności dodatkowej rejestracji). Cały interface został dostosowany do urządzeń dotykowych przez co obsługa aplikacji poprzez smartphone'y i tablety jest intuicyjna i wygodna.