en

Firma 3e od 2001 roku jest dostawcą dedykowanych rozwiązań informatycznych klasy e-biznes. Naszymi odbiorcami są średnie i duże przedsiębiorstwa zarówno z Polski, jak i innych krajów Europy. Od ponad 10 lat istotnym obszarem naszej działalności tworzenie oprogramowania dla branży logistycznej. Zajmujemy się projektowaniem, realizacją, wdrożeniem oraz utrzymaniem takich systemów jak:

 • System obsługi transportów FTL, LTL oraz drobnicowych:
  • planowanie regularnych przejazdów oraz tworzenie przejazdów ad-hoc
  • rejestrowanie kosztów transportu własnego oraz zleconego przewoźnikom
  • zarządzanie cennikami przejazdów
  • Zarządzanie bazami informacji o przewoźnikach,  środkach transportu oraz trasach.
  • Moduł raportujący, który udostępnia wszechstronne i wielowymiarowe analizy danych gromadzonych w systemie.
 • System obsługi firmy kurierskiej
 • System przyjmowania i obsługi zleceń transportowych
  • przyjmowanie zleceń transportowych w kanałach WWW, API, Call Center
  • Obsługa Call Center
  • Webowe narzędzia zamawiania i obsługi przesyłek (zamówienie, śledzenie, wydruk listów przewozowych, raporty, tworzenie szablonów)
  • Automatyczny dispatching
  • obsługa reklamacji
  • zebranie wymagań i analiza
  • dedykowane oprogramowanie oparte na bibliotekach open-source
  • wielowariantowość problemu
  • obliczenia w chmurze (jSprit)
  • TSP (traveling salesman) & VRP (vehicle routing problem)
  • okna czasowe
  • optymalizacja kosztów floty (koszty przejazdu i kierowców)
 • Systemy planowania tras przejazdów

Nasze doświadczenie oparte jest między innymi na wieloletniej współpracy z firmą DHL Parcel, DHL Express  (oddziały z obszaru Unii Europejskiej).

Wybrane projekty

DHL NL Invoice generator

2017-09-06 DHL
DHL NL Invoice generator

Dla holenderskiego oddziału DHL stworzyliśmy system  umożliwiający generowanie dokumentów celnych dla realizowanych wysyłek.

Więcej

DHL Online Supplies Ordering

2017-08-31 DHL
DHL Online Supplies Ordering

System zamówień opakowań DHL dla partnerów biznesowych pierwotnie stworzony został przez nas na zlecenie holenderskiego oddziału DHL w 2016 roku. Od tamtej pory wdrożyliśmy go także w Wielkiej Brytanii i Francji. Obecnie pracujemy  nad wdrożeniami w kolejnych krajach.

Więcej

DHL Desktop Event Dispatcher

2017-01-14 DHL
DHL Desktop Event Dispatcher

Aplikacja DED jest najnowszym modułem, który stworzyliśmy dla DHL Express. Pełni ona rolę dispatchera, zapewniającego integrację poszczególnych aplikacji działających na stanowisku pracy operatora CS. Celem jest usprawnienie pracy konsultantom CS - którzy nie muszą tracić czasu na przełączanie się pomiędzy aplikacjami w celu wyszukania żądanych danych lub wykonania określonych akcji. System został napisany przez nas w technologii Delphi.

Więcej

System DHL Customer Handling

2016-07-15 DHL
System DHL Customer Handling

System Customer Handling dla firmy DHL Express, jest jednym z podstawowych narzędzi przy obsłudze zleceń spedycyjnych dla przesyłek krajowych w firmie. Korzystają z niego operatorzy Call Center przy przyjmowaniu zleceń. 

Więcej

DHL Centrum Obsługi Klienta

2016-05-25 DHL
DHL Centrum Obsługi Klienta

COK to aplikacja stworzona przez nas w technologii Delphi. Stanowi ona kompleksowe rozwiązanie do obsługi reklamacji oraz innych zgłoszeń od klientów.

Więcej

DHLitNow dla brytyjskego DHL

2016-04-29 DHL
DHLitNow dla brytyjskego DHL

Dla brytyjskiego oddziału DHL wykonaliśmy serwis DHLitNow. Serwis w postaci aplikacji webowej umożliwia użytkownikom nadawanie paczek lokalnych i międzynarodowych bez konieczności zakładania konta.
 

Więcej

DHL System Zarządzania Trasą

2015-10-01 DHL
DHL System Zarządzania Trasą

System TMS (Tour Management Service) umożliwia definiowanie tras kurierskich - stanowi centralą bazę danych o trasach dla innych systemów w ramach CS i Operacji. Wspiera proces planowania grafiku pracy kurierów i dyspozytorów oraz umożliwia definiowanie innych parametrów pracy kurierów w danym dniu. System został napisany przez nas w technologii Delphi.

Więcej

System Obsługi Transportu

2015-01-12

System Obsługi Transportu kompleksowo wspiera procesy biznesowe związane z transportem w organizacji, poczynając od ewidencjonowania przewoźników, środków transportu i kierowców, poprzez planowanie i nadzór przejazdów, po rozliczenia z przewoźnikami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym rozwiązaniem.

Więcej

Przesyłka Serwisowa - nowe narzędzie DHL24

2013-12-11 DHL
Przesyłka Serwisowa - nowe narzędzie DHL24

W ramach rozbudowy serwisu DHL24 stworzyliśmy nowe narzędzie "Przesyłka Serwisowa". Mechanizm ten dedykowany jest nadawcom, którzy zlecają dostarczanie wielu przesyłek określonego typu (np. paczek ze sprzętem w zakładach serwisowych). 

Więcej

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.