en

Wyniki badań opublikowanych w październiku 2012 r. przez IDC wskazują, że statystyczny pracownik biurowy poświęca tygodniowo aż 5 godzin na szukanie potrzebnych mu dokumentów. Średnio 2 godziny to poszukiwania bezowocne. Enser jako rozwiązanie klasy Enterprise Search  wychodzi naprzeciw temu problemowi dając pracownikom komfort dostępu do firmowych dokumentów zbliżony do tego, jaki zapewniają wyszukiwarki internetowe.

Więcej na stronie enser.pl

Co to jest Enser

Enser to elastyczne narzędzie klasy Enterprise Search służące do wyszukiwania dokumentów w zasobach firmy. Efekt jego działania można porównać z popularnymi wyszukiwarkami internetowymi typu Google. Po wpisaniu żądanej frazy, pracownik firmy otrzymuje listę dokumentów z zasobów firmowych, które odpowiadają jego zapytaniu wraz ze wskazaniem miejsca ich przechowywania. System uwzględnia istniejące ograniczenia dostępu dla poszczególnych osób.

Więcej: Pobierz ulotkę informacyjną o Enser, Integracja Enser z wyszukiwarką systemu WindowsIntegracja wyszukiwarki Solr z istniejącymi systemami, Enser dla różnych branż

Wybrane projekty

Wdrożenie wyszukiwarki Enser w LeasePlan

2015-06-19 LeasePlan
Wdrożenie wyszukiwarki Enser w LeasePlan

Wdrożyliśmy  pełnotekstową wyszukiwarkę dokumentów w polskim oddziale firmy LeasePlan. Firma jest częścią globalnego koncernu LeasePlan Corporation i zarządza flotą ponad 24 000 samochodów, dla przeszło 900 Klientów. Realizacja procesów biznesowych w organizacji tej skali wiąże się z nieuniknionym przyrostem dokumentów w zasobach firmy. Nasze rozwiązanie zapewniło Klientowi możliwość szybkiego przeszukiwania repozytoriów (ponad pół miliona dokumentów) w sposób zbliżony do wyszukiwarki internetowej.

Więcej

Enser w Top 200

2013-07-08
Enser w Top 200

W tegorocznym wydaniu rankingu Top 200  Łukasz Kolczyński,  komentuje artykuł poświęcony zagadnieniom przetwarzania wielkich zbiorów danych.

Więcej

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.