en

Jesteśmy dostawcą systemów informatycznych. Naszymi odbiorcami są średnie i duże przedsiębiorstwa zarówno z Polski, jak i innych krajów Europy. Posiadamy oddziały w Warszawie oraz Łodzi. Od 2001 roku tworzone przez nas rozwiązania wspierają biznes naszych Klientów.

Dostarczamy, integrujemy i utrzymujemy rozwiązania klasy e-biznes, takie jak:
systemy obsługi procesu zleceń  (przetwarzamy kilkadziesiąt milionów zleceń rocznie), callcenter, aplikacje klienta końcowego (webowe i mobilne), CRM, mechanizmy pozyskiwania i klasyfikacji klientów, mechanizmy obsługi programów lojalnościowych,  narzędzia analityczne i raportujące, systemy planowania transportu, szyny integracyjne (API). Tworzymy także mechanizmy wspierające wewnętrzne procesy przedsiębiorstwa: obiegi dokumentów, workflow (w obszarach intranet i ekstranet), silniki wyszukiwania pełnotekstowego itd. Realizujemy także projekty na indywidualne zamówienie, odpowiadające aktualnym potrzebom naszych Klientów. Świadczymy dedykowane usługi hostingowe (serwery dedykowane i cloud) oraz wsparcia z gwarancją poziomu obsługi (SLA).

Dla zapewnienia wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa korzystamy z następujących metod i praktyk:

  • SCRUM
  • ITIL
  • praktyka ciągłej integracji
  • testy funkcjonalne (manualne i automatyczne)
  • testy wydajnościowe
  • testy penetracyjne
  • OWASP TOP10
  • nasze rozwiązania są zgodne z przepisami GIODO

Dzięki temu  jesteśmy w stanie utrzymać bardzo wysoki poziom dostępności i wydajności systemów oraz błyskawicznie reagować na zmieniające się zapotrzebowanie. Jesteśmy odpowiedzialni za rozwiązania, które realizują kluczowe procesy dla funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Więcej: Usługi, Projekty i Aktualności

RODO

Wyrażam zgodę, aby 3e sp. jawna zbierała, katalogowała, analizowała i podejmowała automatyczne decyzje o adresach internetowych połaczonych z urządzeniem, którego używam a także informacji o samym urządzeniu, w tym jego typie, wersji zainstalowanego oprogramowania w celu obserwacji moich aktywności w internecie (stworzenia profilu użytkownika). Automatyczne podejmowanie decyzji nie dotyczy danych wrażliwych. Zgoda pozostaje w mocy tak długo, jak długo istotne pozostają dane, dla których została wyrażona, lub do czasu, gdy któraś ze Stron zgodę wycofa. Cofnięcie zgody będzie skutkować usunięciem danych.